Witaj w Buduarze - świecie brafittingu. Tu nie ma miejsca na kompleksy, a każdy biust jest piękny i odpowiednio zaopiekowany!


Kim jestem?
​​​​​​​
Nazywam się Adrianna Sommer i jestem certyfikowaną brafitterką działającą na terenie Szczecina i okolic. Odpowiedniego dopasowania biustonoszy i prowadzenia sklepu uczyłam się pod bacznym okiem Izabeli Sakutovej - prekursorki brafittingu w Polsce. To ona pokazała mi tajniki dopasowania bielizny dla biustów, także tych po operacjach powiększenia, redukcji czy operacjach po przebytych chorobach.

Dlaczego brafitting?

Zainteresowanie brafittingiem w moim życiu pojawiło się bardzo naturalnie.

Gdy byłam nastolatką, miałam ogromny kompleks związany z moim biustem. Nienawidziłam go! Był duży! Znacznie większy niż biusty moich koleżanek! Natomiast obwód pod biustem był niewielki.  To sprawiało, że znalezienie idealnego, wygodnego stanika dla mnie graniczyło z cudem. Wielokrotnie słyszałam od wielu kobiet, że biust to przekleństwo, że kobiety ciągle się z nim męczą. Słyszałam to tak często, że sama zaczęłam w to wierzyć...
Z racji tego jestem typem zadaniowca, zdecydowałam się rozwiązać swój problem i zgłębić temat brafittingu. Postanowiłam rozprawić się z bólem ramion i pleców, nieestetycznym wyglądem biustu pod ubraniem i brakiem odpowiedniego podtrzymania. Z rozmiaru 80D wskoczyłam na 65J !!! Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że ta niepozorna część garderoby, jaką jest biustonosz, zmieniła moje życie!
Wreszcie nie musiałam ciągle poprawiać ramiączek i uciekających piersi z miseczek, zapięcie od biustonosza nie wędrowało mi po karku, a ból ramion i pleców odszedł bezpowrotnie!
Kilka lat później gdy spodziewałam się pierwszego dziecka, kolejny raz zderzyłam się ze ścianą... Jako młoda, przyszła mama bardzo chciałam mieć ładny, seksowny i wygodny biustonosz z odpinaną miseczką. Niestety dostępność takich produktów w moim rozmiarze graniczyło z cudem. Musiałam zadowolić się wyborem równym zeru i cieszyć się, że cokolwiek na mnie pasuje..
Po kilku latach gdy pandemia zaskoczyła nas wszystkich swoją obecnością, gdy relacje społeczne uległy ogromnej zmianie, gdy złe samopoczucie i depresja u wielu osób była już na porządku dziennym, zdecydowałam się znowu pójść pod prąd i otworzyć Buduar. 


Idea Buduaru.

Buduar to nie tylko sklep gdzie wybierasz bieliznę i wychodzisz. Buduar to miejsce gdzie czujesz się bezpiecznie. Nikt nikogo tu nie ocenia, rozmawiamy szczerze na wiele tematów, żartujemy, zwyczajnie spędzamy mile czas. Oprócz doboru bielizny rozmawiamy, duuużoooo rozmawiamy, uczę Cię jak poprawnie dbać o swoje piersi, jak dbać o biustonosz, na co powinnaś zwracać uwagę. Tutaj czas nie ma znaczenia, to jest Twój czas, jesteś najważniejsza, chociaż często jest to dla Ciebie nowością bo na ogół dogadzasz każdemu wokoło jednocześnie zapominając o najważniejszej osobie - O SOBIE SAMEJ!


You may also like

Back to Top