Oprócz prowadzenia Buduaru jestem także czynną wolontariuszką Fundacji Wsparcie na Starcie. Poza godzinami pracy prowadzę bezpłatne spotkania dla kobiet i nastolatek z tematyki około biustowej.

Dla kogo takie spotkania?

DLA KAŻDEJ KOBIETY, KTÓREJ ZALEŻY NA ZDROWIU SWOICH PIERSI!

Zarówno tej wchodzącej w okres dojrzewania, tej która spodziewa się dziecka lub została już mamą, dla tej która pracuje fizycznie, dla tej która ma pracę biurową lub zajmuje się domem.


Czego dotyczą te spotkania?

Tematykę dostosowuję do grupy z którą się spotykam, możemy skupić się na sporcie, karmieniu czy biustonoszach codziennych. Spotkanie składa się z dwóch bloków tematycznych.
W pierwszej kolejności omawiamy zdrowie i profilaktykę badań piersi. Dyskutujemy, obalamy mity i uczymy się poprawnie wykonywać samobadanie. 
Następnie przechodzimy do tematyki brafittingowej, czyli jakie zagrożenia niesie za sobą źle dobrana bielizna, na co zwrócić uwagę podczas doboru biustonosza, oraz jakie typy biustonoszy wyróżniamy.


Gdzie odbywają się takie spotkania?

W firmach, szkołach rodzenia, kołach kobiet, szkołach podstawowych i średnich. Wszędzie tam gdzie znajdują się kobiety, które do tej pory nie miały do czynienia z tematyką samobadania i brafittingiem. 

Czy mogę zorganizować takie bezpłatne spotkanie w mojej szkole/firmie?

Oczywiście! W celu uzyskania większej ilości szczegółów skontaktuj się z brafitterką z Buduar Studio Brafittingu lub poprzez Fundację Wsparcie na Starcie. 
Back to Top