Co to jest brafitting?

Brafitting to sztuka doboru biustonoszy nie tylko pod kątem rozmiaru, ale przede wszystkim do budowy ciała. Każda kobieta zbudowana jest zupełnie inaczej. Różnimy się wysokością i rozstawem osadzenia piersi, konsystencją, szerokością podstawy, budową, a także szerokością ramion czy klatki piersiowej. W Buduarze bierzemy pod lupę wszystkie te aspekty, dzięki czemu dobrany biustonosz będzie wygodny podczas użytkowania.

Jak wygląda wizyta brafittingowa?

Wizyta brafittingowa to przede wszystkim wywiad, rozmowa o historii piersi, czy mamy do czynienia  z piersiami po laktacji, po dużym spadku wagi, czy piersi mocno zmieniają się podczas cyklu miesiączkowego itp.

Czy muszę rozbierać się do naga?

Absolutnie nie! W celu najlepszego dopasowania zostajesz w swoim biustonoszu lub w koszulce. Zależy nam na tym abyś czuła się w Buduarze bezpiecznie i komfortowo. Jeżeli nie chcesz aby brafitterka wchodziła do przymierzalni, masz do tego pełne prawo. Przymierzalnia to Twój azyl. Brafitterka nie może wejść do przymierzalni bez wyraźnego Twojego zaproszenia.

Co dalej?
Dalej dobieramy rozmiar i konstrukcję biustonosza na podstawie biustonosza "wyjściowego". Era mierzenia centymetrem już dawno poszła do lamusa. Mierzenie centymetrem nie jest miarodajne, centymetr nie bierze pod uwagę szerokości klatki piersiowej, przebytych chorób (np. kręgosłupa lub mastektomii) czy ilości tkanki tłuszczowej. Gdy mamy już zedfiniowany rozmiar i typ konstrukcji, otrzymujesz do przymierzalni modele zgodne z Twoimi oczekiwaniami, w Twoim rozmiarze i odpowiednie do Twojej budowy ciała. Jednym słowem, otrzymujesz produkty skrojone na Ciebie!

You may also like

Back to Top